Faşizmin dönüşü, artık küresel!

Faşizmin dönüşü, bu kez küresel!

Nasıl faşizm kendini tanımlanmış?

Birçok kişi onu uygulamada insan düsmanı, ırkçı, ayrımcı, kavgacı, cani, işkenceci ve hileli olarak bilir.

Nedir küresel özelleştirme, süper zenginler ve bankesterler tarafından toplumsal varlıkların soyulmasi ve yağmalanması değilse? Baksterlere süper zengin terimi artık yeterli olmuyor, çünkü paranın yaratıcı kaynağı olanın, para sayması gereksiz.

Bugünün söz konusu faşizmin bireysel özelliklerini irdeleyelim.

1. Irkçılık:

Sadece tek bir dünya ulusu kurmak isteyen küresel diktatörlüğün bunu benimsemesi, ırkçılık teorisi anlamında, mantıklı değil.

Model faşist Mussolini zaten zamanında bu özelliğin anlamsızlıgını belirlemişti.


2. Ayrımcı
Ayrımcılık, fakir dü
şmanı zengin olarak kalır. En iyi bunu Warren Buffet açıkyor. Tüm küçük milyonerler ve iyi orta sınıf henüz kavramasada, yoksullar sınıfına düşüyor ve yoksulluğunu dünya diktatörlüğünün uygulanmasıyla gerçekten hissedecekler. Warren amcanışaka yaptığını zannetmesinler.


3. Savaşçı
1. ve 2. Dünya Savaşı’nı tanıklık ettik. Birincisinde monarşiler tahrip edildi, ikincisinde halklar ve kültürler maruz kaldılar, Mussolini, Hitler, Franco, Stalin gibi çetelerin elinden . Dünya bankesterleri küresel bir devletin temeli olarak, dünya paras
ı Doları yürürlüğe koydular.

Biz Doların can çekisine tanık oluyoruz, daha tam etkili olamadan, tüm insanlığın bağımlılıgını başaramadan. Dünya imparatorluğunun beli kırılırken elleri. kendi üretiliği karmaşık yalan örgüsüyle bağlı.

Hangi sene küresel imparatorluğun başkölesi olan devletin bir yerde savaş açmadı, bazen sadece egzersiz olsun diye veya daha da büyük bir suçdan saptırmak için?

Aslında bu sürekli savaşların derin bir anlamıda, imparatorluğun ABD askerlerinin dönüşünden korkması. Hani beklenmedik bir anda uyanırda kendi ülkelerine kurtarmak isteyebilirler!

Imparatorluk iyi proje yönetim yöntemiyle tüm vahşetli savaşları düzenledi. Mevcut proje, başarısız „Yeni Amerikan Yüzyılı Projesinin“ doğduğu kokuşmuş mağaradan çıkan,Büyük Ortadoğu Projesi“ .

Şimdi herşeye oynuyorlar!
Su ve enerji savaşı, troposferde SRM le daha fazla gaz & petrol.
http://geoarchitektur.blogspot.de/2015/07/war-on-water-krieg-um-wasser.html (Ingilizce ve Almanca)

Tuhaf koalisyon! Düşmanların birliği! Domino etkisi!
http://geoarchitektur.blogspot.de/2015/08/weird-coalition-unheimliche-koalition.html (Türkçe)


Bu „proje“ imparatorluğun taşıyıcı ve yapıcı belkemiği omasına rağmen şu anda çöküyor, Suriye’nin büyük direnciyle, İran‘ın sebatiyla, Seyit Nasrallahın liderliğindeki Hizbullah’ın korkusuzluğuyla ve Rusya’nın görkemli Hava ve Deniz Kuvvetlerinin Ebu Ali liderliğinde büyük ve cesur desteğiyle. Ebu Ali’nin diğer isimleri Vlad veya Putin daha çok anılır!


Ebu Ali tarihe dünya canavarı fatihi olarak kaydolacak, Lind-Kurdunu ezen Siegfried veya Zahhak‘ı öldüren Kava gibi!

3. Katil:

Nedir insanları kırmızı ve siyah listelere alma, terörist diye izleme ve hedefli cinayetler için seçme siyaseti, katliam değilse?

CIA tarafından uygulanan hedef cinayetleri nelerdir?

Nedir dünya çapında uygulanan hedef cinayetler esnasında bazen bir dügün alayının, bazen cenaze toplumunun, bazen bir pazar yerinin vey yolun vurulması, bombalanması?4. İşkenceci:

Irak’da Ebu Griab’i, Küba’da Guantanamo’yu, Polonya’da Szymany’yı, Afganistan’da Baghram‘ı , Hint Okyanusu’nda Diego Garcia’yı ya da diğer gizli işkence merkezlerini hatırlatmam gerekiyormu?

5. Sahtekar:

Asla Korporatizmin size karşı iyi niyetli olabilecegini zannetmeyin! Onun hedefi sadece daha fazla para ile daha fazla güç, daha fazla bağımlılık, daha fazla teslimiyet. Ondan „dünyayı kurtarmasını“ „havayı temizlemesini“, „iklimi kurtarmasını„, „ormanları, okyanusları, nesli tükenmekte olan hayvanlari, ozon tabakasını korumasını“ „yoksulluğu kaldırılmasını“ beklemeyin.

O sizi, yönetilebilir, uysal ve endişeli tutmak için size sadece korku hikayeleri anlatır. Sizi her zaman gerilim altında tutar. Bu yöntem, gerilim stratejisi olarak adlandırılır.

Onun yalan masallarını daha iyi kavramak için toplanmış hikayerini baglantılı bir şekilde oku:

Kendini ele veren propaganda!

http://geoarchitektur.blogspot.de/2015/08/selfrevealing-propaganda-of.html

Kand
ırmak için yalan!
http://geoarchitektur.b
logspot.de/p/lies-of-distraction.html

Eğer sürekli hile yapılıyorsa, propagandanin tam tersini kabul etmeyi ve düşünmeyi öğrenin.

Bu duruma göre, tam tersi ne olur?

  1. Dünya bir sera değil!
  2. Dünyayı ısıtan hiçbir sera gazı yok!
  3. CO2 çok nadir bir gazdır!
  4. CO2 su buharının yanında sadece ufak derecede yeryüzünün soğumasına yardımcı oluyor! Isıtma yok!
  5. Buzullar erimiyor.
  6. Kutup ayılarının nesli tükenmiyor.
  7. Okyanuslar yükselmeyecek.
  8. Gökyüzündeki kalıcı çizgiler yakit buharı değil!
  9. Geoengineering taraftarları fosil enerji kaynaklarını kapatmak istemiyorlar!

Bugün Faşizm böyle görünüyor!


… devamı gelecek. Öneriler memnuniyetle kabul edilir!
Advertisements