Geoengineering Türkçe kısa açıklama

http://geoarchitektur.blogspot.de/2014/10/das-forderband-conveyer-belt-fur.html

http://geoarchitektur.blogspot.de/2014/11/conditioning-for-chemtrails.html

http://geoarchitektur.blogspot.de/2014/11/neuro-linguistic-programming-and.html

http://geoarchitektur.blogspot.de/2014/10/die-katze-ist-aus-dem-sack.html

http://geoarchitektur.blogspot.de/2014/09/dieser-blog-soll-das-teilen-von.html

Umarım Ingilizce vey Almanca anlıyanlar vardır aranızda. Konunun özeti su: Insan etkisiyle oluşan iklim değişikliği yok. Bu sadece bir propaganda kampanyası! Sebepleri çok basit:

1. Atmosferdeki tüm Karbondioxid (CO2) miktarı sadece 0,037% (370ppm), insan varlığıyla oluşan sadece 0,001%, bütün sanayinin katkısı sadece 0,00003%. Yani neresinden bakarsan bak bir HİÇ‚e veya SIFIR‚a eşit. SIFIR artı SIFIR eder yine SIFIR

2. Atmosferdeki bu az miktarlı CO2’nın değişimi dünya ısısını arttırmaz, sadece okyanusların ısındığını gösterir. Yani yazın, veya güneşin çok güçlü ışık yaydığı zamanlarda okyanuslar barındırdıkları CO2’nın ufak bir miktarını atmosfere verir, soğudukları zamanlarda atmosferden bir miktar CO2‚yı geri emerler. CO2 ısınmaya yolaçmaz, sadece geçmiş bir okyanus ısınmasını gösterir.

3. CO2 metreküp havada 1,9 gram ağırlığıyla çok ağır bir gazdır ve bu yüzden büyük bir çoğunlukla yere yakın, yani 500 metrenin altında bulunur. Zaten böyle olmasa yüzde 0,037 lik bir miktarda yeryüzünde bizim bildiğimiz yaşam mümkün olmazdı.

4. CO2 zehirli bir gaz değil. CO2’nin olmadığı yerde yaşam olmaz. CO2 yaşamın gazı.

5. IPCC’nin ürettigi bütün istatistikler sahte. Sırf politik ve ekonomik amaçlar göre uydurulmuş sayı ve yazılardan ibaret!

6. Bütün „Climate Change, Global Warming“ kampanyası dünya toplumunu yerde ve gökte varolan su kaynaklarının „özelleştirilmesine“ hazırlamak için düzenlenmiştir.

7. 1996dan beri „Climate Engineering“, yani iklim teknolojisiyle, doğal rüzgar akımlarınıda kullanarak hava üzerinden büyük miktarda su nakliyesi için kullanılıyor. Avrupa ve Ortadoğu iklim hücresinde Arabistan’daki petrol ve dogalgaz yataklarında „Hydraulic-Fracturing“ bazında Petrol ve Gaz üretimi için su taşıyorlar.

8. Kullandıklare teknolojinin resmi isimleri „Solar-Radiation-Managment“ ve „Precipitation-Management„, yani Işın ve Yagış Idaresi. Bunun en belli göstergesi uçakların ürettikleri suni buz bulutları. Bu tür bulutların genel kullanılan ismi „Chemtrail“, yani „kimyevi buhar izi“ veya „Chemtrail-Cloud“ kimyevi bulut.

Advertisements