Klimatoloji Mafya Kilisesi!

Clare Heyword’ün yazısına eleştiri!

http://dcgeoconsortium.org/2015/10/12/time-to-stop-talking-about-climate-engineering-clare-heyward/

http://journals.cambridge.org/action/displayAbstract?fromPage=online&aid=8802617&fileId=S1049096512001436

Klimatoloji bir inançdır, Scientology gibi sahte ve mafya veya başka herhangi bir despotik suç çetesi gibi cinai!

Verdiği „iklimi koruma“ sözü, hakiki kilesenin „ruhları kurtarma“ vaadi gibi gerçekdışı!

Bu inanca üye olan, şunlara inanmak zorunda:


1. Gezegenimizin bir kapalı sera olduğuna.2. Sadece insanların ürettiği Karbondioxid (CO2) tarafından küresel ısınmanıoluştuğuna!

Bu iki temel inancı sorgulamak katiyen yasak. Sorgulayan kâfir ve inkarcı ilan ediliyor, hatta işini, itibarını kayebedebiliyor, aşağılanıyor ve toplum dışına itiliyor. 

Bu sahtekarların faaliyetlerine kötü bir görünüm verebilecek kelimeleri kullanmanıza izin vermek istemiyorlar, örneğin chemtrails, su hırsızlığı, Troposfer kirliliği!

Klimatoloji Kilisesi kesinlikle SRM’im (Solar Radiation Management – günes ısıgının idaresi) Troposferde (0-11km) uygulandıgının söylenmesini kesinlikle istemiyor, sadece Stratosferde (20-80km) yapılabılecegini öne sürüyor. Zaten insanlarin yüzde 99u Atmosferin katmanları hakkında temel bilgiye sahip degil, milleti kandırmak bü yüzden çok kolay.

Troposferik SRMin yolu üzerinde verdiği hasarın açıkça konuşulmasına izin verilmez, ki bunlara yolaçanlar ani yağmur, ani top gibi iri dolu, aşırı yıldırım, Vitamin-D eksikliği, Serotonin eksikliği, ince suni tozdan oluşan hava kirliliği ve bunları izleyen çeşitli hastalıklar.

Mesela SRM için serpilen ince tozun Troposferi akımlı yaparak çok daha fazla tehlikeli yıldırımlara yolaçmasıyla sönülmez orman yangınları oluşur. SRM aynı zamanda savaş gereği, bazi bölgelerde kuraklık, başka yerlerde sellere yolaçar. Bunlarin açık konuşulmasını mümkün oldugu kadar bastırmaya çalışır, ki bunu başarmak bilgisiz toplumda çok kolay.

Insanların uyanmaya başladığını fark ettiklerinde, Klimatoloji spin doktorları, yeni kavramlar icat eder veya varolan kavramların anlamını tanımlar ve değiştirir, çünkü onlar koyun başlı cahil toplumu idare etmek için dille tasarimlar. Bu teknolojiye Neuro Linguistic Programming (Dili Sinirsel Idare) ya da sadece NLP denir.

Klimatoloji Kilisesi takipçileri, yani senin gibileri Clare Heyword, hedeflerini ve etkilerini anlamadan o cinai propagandayı tekrarlar.

Adaptasyon, uyum sağlama ve benzeri jeolojik mimari sloganları ne kadar iyi niyetli çınlasada anlayan insanı kandıramaz.

CO2, CH4, NOx ile ilgili Klimatoloji Kilisesi’nin öne sürdüğü tüm iddialar yanlış ve bunun tersi gerçektir, TERLEMEnin ISINMA veya SOĞUMAnın sonucu oldugu gibi!

Klimatoloji suç çetesi, tüm karbon ve su döngüsüne ele geçirmek için, şimdiden milyonlarca insanı evinden, yurdundan ediyor ve canını alıyor. Bunu yaparkende bütün suçu insanların ürettiği CO2 nedeniyle oluşan küresel ısınma ve iklim degişikliğine atıyor.

Tebrikler Clare, sen insanoğlunun uydurduğu en çirkin şeyin destekliyenisin, ve içinde yüzdüğün havuza işiyor ve ondan içiyorsun! Afiyet olsun.

Kefaret, İklim Değişikligi İnkarcılarına Zulüm !

DİNİ İNANÇ tartışılmaz!

CLİMATİSM sahtekarlığı bir inanç sistemi gibi uyarlanmıştır, ama bu en tehlikeli düzenbazlık ve en yıkıcı sanayiye taban hazırlar, Jeolojik Mimari Çetesi!

Gerçekleri altüst ediyor!

Hiç sonuç sebep olabilirmi?

Biz medeniyetin karanlık çağlarına geri döndük. Sahte kilise sapkınlıkla gerçek insanlarla musallat oluyor!

Punishing ‚climate change deniers‘
İklim değişikliği inkarcılarına‘ ceza!
2012: Dr. Donald Brown, Widen Hukuk Universitesi, İklim Ahlâkı Profesörü“ tekrar iddia etti: İklim şüphecilerinin „yeni bir insanlık suçu“ işlemiş olabileceğini açıkladı. „Insanlığa karşı suçların cezası ölümdür.“
Liberals Argue that Climate Change Denial is Worse than the Holocaust!
Liberaller, iklim değişikliği reddinin Holokost’dan daha kötü olduğunu iddia etti!

French weatherman taken off air after questioning climate change
Fransız televizyon meteorologu, iklim değişikliğini sorguladıktan sonra ekrandan kovuldu.
„France 2 kanalın Philippe Verdier’e, önde gelen bilim adamlarının bulgularına şüphe atar kitap yazdıktan sonra, işe dönmemsi istendi“

Silencing the Global Warming Skeptics The suppression of opposing viewpoints doesn’t add credibility to an argument.
Küresel Isınma Şüphecilarini Susturma! Karşıt bakış açılarını  baskılanmasını bir iddianın güvenilirliğini arttırmıyor.


EXCLUSIVE: Senior MP ‚ridiculed‘ by BBC for questioning climate change
ÖZEL: Kıdemli meclis üyesiyle, iklim değişikliğini sorguladığı icin BBC tarafından ‚alay‘ edildi!
„Bana iklim değişimi üzerindeki görüşlerimi sordular ve ben onları ifade ettim. Benim görüşlerimin yayını yasaklanmamalı. Ve bilimsel konsensüs dışında olduğumu söyleyerek, ki bu doğru değil, benim açıklamalarıma sağlık uyarısı ile eşlik edilmemeli. „

Professors Ban Students From Debating Climate Change in University of Colorado Course

http://www.theblaze.com/stories/2016/08/31/professors-ban-students-from-debating-climate-change-in-university-of-colorado-course/


„Students who are interested in disputing — or simply debating — climate change need not apply for one course in particular at the University of Colorado-Colorado Springs, professors stated as the new school year got underway.“

„Three instructors co-teaching an online course called “Medical Humanities in the Digital Age” recently told their students through an email that climate change is not up for debate and those who think it is should not enroll in the course, according to documents first obtained by The College Fix.“

„“The point of departure for this course is based on the scientific premise that human induced climate change is valid and occurring,” the email sent to students read. “We will not, at any time, debate the science of climate change, nor will the ‘other side’ of the climate change debate be taught or discussed in this course.”“

„“Opening up a debate that 98% of climate scientists unequivocally agree to be a non-debate would detract from the central concerns of environment and health addressed in this course,” the email continues. “[I]f you believe this premise to be an issue for you, we respectfully ask that you do not take this course, as there are options within the Humanities program for face to face this semester and online next.”“


Dr Tim Ball – Human Caused Global Warming – The Biggest Scam In History

Advertisements